info
عکس تاکسی تلفنی فهیم
category

تاکسی تلفنی فهیم (محله علم و صنعت، تهران)

درباره‌ی تاکسی تلفنی فهیم

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تاکسی تلفنی فهیم (تاکسی تلفنی) در محله علم و صنعت تهران و بزرگراه باقری، تجریشی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین مدیران خودرو، مجموعه ورزشی دلکده، شیرینی پاگشا، شرکت زرگوشت مغان و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو شهيد باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Javad (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 22 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی فهیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 22 مرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی فهیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی فهیم ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، تجریشی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo