info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان محله علم و صنعت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان

ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین مجموعه ورزشی دلکده، شیرینی پاگشا، شرکت زرگوشت مغان، مرکز سخت افزار ایران (شعبه فرجام) و بانک مسکن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان تهران در شهر تهران، محله علم و صنعت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید باقری قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سالار قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه علم و صنعت افق
  دردشت، نخجیر
 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo