info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و بزرگراه ارتش، بلوار شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پاساژ شمیران سنتر و پاساژ نخل و همچنین ورودی مترو ایستگاه شهید محلاتی، مرغ بریانی سی تک، سالن ورزشی شهید محلاتی، عروس سرای رادا و ایستگاه آتش نشانی شماره 36 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، بلوار شاهد می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهيد محلاتی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان
  ارتش، بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  ارتش، بلوار شاهد، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس ستاد
  نیروی زمینی، بین ازگل و صادقی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها
  ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس و تاکسی مینی سیتی ندارد.
  neshan logo