info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلها واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهرام آباد و همچنین کارواش زاینده رود، رستوران ژینوس، استوک یدک مختاری، لوازم یدکی موتور سیکلت و فروشگاه لاستیک ابوالفضل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو گلستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان، شهر اصفهان، محله امیرعرب است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بهارستان غربی، بهار، گلها بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو گلستان قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس اروند واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بهار، گلها
ثبت نظر و تصویر
neshan logo