info
عکس سوپر مارکت سیب
category

سوپر مارکت سیب اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت سیب

سوپر مارکت سیب (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان سروستان (4) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نگارستان تخت فولاد، زاینده رود و بازار هوشمند کیمیا و همچنین میدان فیض، کافه رستوران لوتوس، گریل استودیو، فروشگاه لوازم کابینت 128 و اداره پست فیض قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سیب واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت قائم
  شهدای خواجو، بین ارگ و باغ کاران
 • رد مارکت
  امام سجاد، آپادانا دوم (15 خرداد)
 • گرین مارکت
  شهدای خواجو، بین افضلی و ارگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسر پادشاه (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سیب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سیب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سیب ندارد.
  neshan logo