info
عکس ایستگاه اتوبوس شرافت
category

ایستگاه اتوبوس شرافت کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شرافت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شرافت (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار طالقانی شمالی، شرع پسند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و بازار و مرکز خرید آموت و همچنین فروشگاه فرهنگیان، لوازم آتش بازی و تم تولد هپی مپی نورافشان، آموزشگاه زبان ایرنمهر، فست فود پاپیلو و دبیراستان دخترانه شرافت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرافت کرج

ایستگاه اتوبوس شرافت کرج را می‌توانید در شهر کرج، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار طالقانی شمالی، شرع پسند قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شرافت کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اڑانس، ماھان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شرافت کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شرافت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شرافت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شرافت ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار طالقانی شمالی، شرع پسند
ثبت نظر و تصویر
neshan logo