info
عکس بازرگانی نریمانی(الکترواستیل)عکس بازرگانی نریمانی(الکترواستیل)
category

بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) محله منجم، تبریز

فروشگاه لوازم خانگی
5.0
1 رای

درباره‌ی بازرگانی نریمانی(الکترواستیل)

بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) (فروشگاه لوازم خانگی) در محله منجم تبریز و خیابان منجم - نیروی هوایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه لوازم خانگی در محله منجم تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارتخوان آرتا و همچنین مسجد رضوان، بیمه پارسیان - مجتمع تبریز، خدمات فنی و مهندسی آداک سرویس تبریز ، داروخانه صادقی شبستری و عطاری ریحان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) تبریز

فروشگاه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) تبریز در محله منجم شهر تبریز، در قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09148143226) تماس بگیرید. فروشگاه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب محله منجم است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پخش کالای خانگی امین، میز تلویزیون اراد و فروشگاه محمدزاده در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) تبریز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) تبریز را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس محققی غربی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) تبریز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) تبریز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) واقع شده‌اند:

 • پخش کالای خانگی امین
  شهید ظهیری، خرازی، بین قنادیان و حدادزاده 1
 • میز تلویزیون اراد
  قره آغاج - قدس، بین پیشکار و الفت
 • فروشگاه محمدزاده
  جمهوری اسلامی
 • بازرگانی جم
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، بین الموسوی و سید حاج آقا
 • سینک اطمینان
  قره آغاج - قدس، شهید مغفرتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 05 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازرگانی نریمانی(الکترواستیل) ندارد.
  neshan logo