info
عکس آموزشگاه موتور سیکلت سروش
category

آموزشگاه موتور سیکلت سروش محله شهرک آزمایش، تهران

آموزشگاه رانندگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه موتور سیکلت سروش

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

آموزشگاه موتور سیکلت سروش (آموزشگاه رانندگی) در محله شهرک آزمایش تهران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری، مرزداران واقع شده است. این آموزشگاه یکی از چهار آموزشگاه رانندگی در محله شهرک آزمایش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین 277 گلابتون، بنیاد تعاون ناجا، شهرک آزمایش، شرکت سازه پایدار الهیه و کلیدسازی شبانه روزی کل تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آموزشگاه به ایستگاه مترو شهرک آزمایش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط abbas (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه موتور سیکلت سروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه موتور سیکلت سروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه موتور سیکلت سروش ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، مرزداران
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری آموزشگاه موتور سیکلت سروش

شنبه 08:00 تا 16:00
یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
دوشنبه 08:00 تا 16:00
سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
چهارشنبه 08:00 تا 16:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo