info
عکس ایستگاه اتوبوس کسری
category

ایستگاه اتوبوس کسری محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کسری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس کسری (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان طرح ترافیک زوج و فرد کرج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی تیتیل، بیمارستان کسری کرج و مرکز خرید آراکس و همچنین کافه آلکمی، آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارس ژنوم، باقلوای علی کیپا (جهانشهر)، برج نگین البرز و اپل استور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کسری کرج

ایستگاه اتوبوس کسری کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله جهانشهر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار طالقانی شمالی، بلوار بسیج، تختی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کسری کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طالقانی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اڑانس، ماھان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کسری کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس کسری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کسری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کسری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کسری ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار طالقانی شمالی، بلوار بسیج، تختی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo