info
عکس خشکشوئی صایب
category

خشکشوئی صایب محله صائب تبریزی، تبریز

درباره‌ی خشکشوئی صایب

خشکشوئی صایب (خشکشویی) در محله صائب تبریزی تبریز و خیابان صائب تبریزی واقع شده است. این مکان یکی از دو خشکشویی در محله صائب تبریزی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ایهان و همچنین جگرکی و کبابی زیبا، باقلا فروشی خلیل، چاپ سپنتا، قائمیه و آژانس مسکن پی کن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از خشکشویی‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد خشکشوئی صایب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  بیوک
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  خشکشویی صایب عالی ترین سرویس دهی در محله همیشه از نتیجه کار راضی خواهید بود.

  1

سایر خشکشویی‌های که در محدوده خشکشوئی صایب واقع شده‌اند:

 • خشکشویی
  لاله زار، سرهنگ
 • خشکشویی رئال
  (5.0)
  طالقانی شمالی، پاستور جدید 1
 • خشکشویی فلور
  (5.0)
  صائب تبریزی، بین صابونچی و شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط s.habibi1219 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خشکشوئی صایب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خشکشوئی صایب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خشکشوئی صایب ندارد.
  neshan logo