info
عکس داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی
category

داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی محله تهرانپارس غربی، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی

داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی (داروخانه) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان گلستانی حبیبی واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه داروخانه در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین پمپ بنزین پروین، فروشگاه افق کوروش، رستوران امینی (ایتام سابق)، کامپیوتر وموبایل شهراد و فلافل بی بی گل قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی تهران

داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار شاهد، گلستانی حبیبی قرار دارد. برای آنکه اطلاعات بیشتری در مورد داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی تهران به دست آورید، می‌توانید با شماره تلفن آن (02177878112) تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی تهران از داروخانه‌های خوب محله تهرانپارس غربی است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر علی ژرمن نورد ، داروخانه دکتر رجبی و داروخانه دکتر فخرزاده وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق در نزدیکی داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی تهران است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر علی ژرمن نورد
  بلوار خوشوقت، بین جوادیان فر و بابا محمدی
 • داروخانه دکتر رجبی
  بلوار خوشوقت، بین سخایی و عبدی 182
 • داروخانه دکتر فخرزاده
  بلوار خوشوقت، بین جعفری 180 و رحیمی طاری
 • داروخانه دکتر پردیس نظری
  بلوار خوشوقت، سخایی
 • داروخانه دکتر متین آرامی نیا
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرتین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 26 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 26 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نغمه تدریس حسنی ندارد.
  neshan logo