info
عکس ایستگاه اتوبوس همدانيان
category

ایستگاه اتوبوس همدانيان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس همدانيان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس همدانيان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین فست فود سیکاس، کباب زن خانگی شاندرمن، اموزشگاه زبان برتر اصفهان، محصولات گیاهی طبیعت و کلینیک بهاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس همدانيان اصفهان

ایستگاه اتوبوس همدانيان اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی، بین سعدی و احد است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس همدانيان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس همدانيان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس همدانيان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس همدانيان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس همدانيان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس همدانيان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت شرقی، بین سعدی و احد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo