info
عکس ایستگاه اتوبوس نیرو
category

ایستگاه اتوبوس نیرو محله کلمان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیرو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس نیرو (ایستگاه اتوبوس) در محله کلمان اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کلمان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب زن خانگی شاندرمن، محصولات گیاهی طبیعت، فست فود سیکاس، سبزیجات آماده طبخ پدیده و یدک خواجه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیرو اصفهان

ایستگاه اتوبوس نیرو اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله کلمان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نیرو، بین آزادی و عقیل قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نیرو اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین جی تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نیرو اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس نیرو


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیرو ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نیرو، بین آزادی و عقیل
ثبت نظر و تصویر
neshan logo