info
عکس سوپر پروتئین هاناعکس سوپر پروتئین هانا
category

سوپر پروتئین هانا (محله حر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.2
4 رای

درباره‌ی سوپر پروتئین هانا

موقعیت سوپر پروتئین هانا در محله حر تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

سوپر پروتئین هانا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله حر تهران و خیابان آذربایجان شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و مرکز خرید gyalan و همچنین فروشگاه رفاه، اتومکانیک فرزاد، نمایشگاه اتومبیل چزابه، داروخانه دکتر جاویدان و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال جنوب تهران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر پروتئین هانا واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه کسری
  جمهوری اسلامی، انصاری، بین دانش و اصلانی
 • هایمارت - فروشگاه ایلار
  کارگر جنوبی، بین میدان انقلاب اسلامی و برهانی
 • سوپر مارکت میرزاعلی
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین والعصر و صالحی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آهنی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر پروتئین هانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر پروتئین هانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر پروتئین هانا ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، آذربایجان شرقی، بین خانزاده و استاد طاهر بهزاد
  clock - - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری سوپر پروتئین هانا

  شنبه 09:45 تا 22:45
  یک‌شنبه 09:45 تا 22:45
  دوشنبه 09:45 تا 22:45
  سه‌شنبه 09:45 تا 22:45
  چهارشنبه 09:45 تا 22:45
  پنج‌شنبه 09:45 تا 22:45
  جمعه 09:45 تا 22:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo