info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مسجد سید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه علی قلی آقا و همچنین مسجد سید، گز و شیرینی خشایار، کباب و بریان عبداللهی، هتل عطار و اقامتگاه سنتی صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله علی قلی آقا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مسجد سید، بین ناهید و میرزا باقر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلستان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو تختی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی ممتاز قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، مسجد سید، بین ناهید و میرزا باقر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo