عکس داروخانه دکتر سوسن فخری
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر سوسن فخری (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران تهران، دکتر فاطمی، پنجم، زرتشت غربی، بین کبکانیان و نوری، پلاک 84

موقعیت داروخانه دکتر سوسن فخری در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر سوسن فخری (داروخانه) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان زرتشت غربی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک داروخانه در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مجتمع کیان و همچنین تیپاکس، پایگاه بیمارستان مهر، مرکز مخابرات مدنی، نشر قطره و دفتر وکالت مهرداد طالبی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر سوسن فخری

برای رفتن به داروخانه دکتر سوسن فخری باید به شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله خیابان زرتشت غربی بروید. آدرس دقیق این داروخانه، تهران، دکتر فاطمی، پنجم، زرتشت غربی، بین کبکانیان و نوری، پلاک 84 است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه دکتر سوسن فخری می‌توانید با شماره تلفن آن (88990818) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر سوسن فخری از داروخانه‌های خوب محله کشاورز - پارک لاله است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر حمیدرضا قنبری، داروخانه دکتر هاشمی و داروخانه نرگس عبدلی هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر سوسن فخری برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس دوراهی در نزدیکی داروخانه دکتر سوسن فخری است. ایستگاه مترو ميدان وليعصر هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر سوسن فخری را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: تهران، دکتر فاطمی، پنجم، زرتشت غربی، بین کبکانیان و نوری، پلاک 84

تلفن تماس: 88990818


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر سوسن فخری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر حمیدرضا قنبری
  ولیعصر، بین گیلان و حسینی
 • داروخانه دکتر هاشمی
  ولیعصر، فتحی شقاقی، بین بیستون و چهلستون
 • داروخانه نرگس عبدلی
  ولیعصر، شقایق، بین دوم و سوم
 • داروخانه مراحل
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، 6/1، میدان سلماس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهرام (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر سوسن فخری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر سوسن فخری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر سوسن فخری ندارد.
  neshan logo