info
عکس ایستگاه اتوبوس پیروز گلها
category

ایستگاه اتوبوس پیروز گلها (محله جهاد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیروز گلها

ایستگاه اتوبوس پیروز گلها (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان پیروزه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین سالن همایش‌های وزارت کشور، تالار پذیرایی قصر گلها، جگرکی گلهای کاشان، مطب دکتر الهه لطفی و کافه بارسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروز گلها تهران

ایستگاه اتوبوس پیروز گلها تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جهاد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید گمنام، پیروزه می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پیروز گلها تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان جهاد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آلاله آسمان آبی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروز گلها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارم
  ولیعصر، بیست و پنجم، اسدآبادی، بین بیست و هشتم و بیست و ششم
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
  ولیعصر، بین ملائی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه
  ولیعصر، بین ملائی و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کشاورز، فلسطین، بین تقی زاده و میرسرابی
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  مطهری، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروز گلها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پیروز گلها

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   چهارشنبه 25 آبان ماه 1401

   لطفا یک ایستگاه در میدان سلماس ایجاد کنید

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروز گلها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروز گلها ندارد.
  neshan logo