info
عکس هایپر گندم
category

هایپر گندم محله خواجه عمید، اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر گندم

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

هایپر گندم (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله خواجه عمید اصفهان و خیابان قدس غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله خواجه عمید اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید رجایی و همچنین کتاب خانه شهید مفتح، هایپرسبزی روزنو -سبزیجات آماده، فروشگاه فرش پرهام طاووسی، سالن بدنسازی هامون ویژه آقایان و پوشاک پایتخت اصفهان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هایپر گندم اصفهان

برای رفتن به فروشگاه هایپر گندم اصفهان باید به شهر اصفهان، محله خواجه عمید و بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (+983132505886) تماس بگیرید. فروشگاه هایپر گندم اصفهان را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خواجه عمید به شمار آورد. جانبو 2362، فروشگاه افق کورش و دیلی مارکت فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه هایپر گندم اصفهان برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هایپر گندم اصفهان را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس محمدی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه هایپر گندم اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه هایپر گندم اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر گندم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر گندم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر گندم ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، پروین اعتصامی، میرزا نصیر، قدس غربی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری هایپر گندم

شنبه 07:00 تا 23:15
یک‌شنبه 07:00 تا 23:15
دوشنبه 07:00 تا 23:15
سه‌شنبه 07:00 تا 23:15
چهارشنبه 07:00 تا 23:15
پنج‌شنبه 07:00 تا 23:15
جمعه 07:00 تا 23:15
ثبت نظر و تصویر
neshan logo