info
عکس ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت
category

ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت

ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان دهخورقان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موبایل رسالت و همچنین دیزی سرای سبو، مسجد الرسول، تعمیرگاه هیدرولیک فرمان رسالت، کافی نت رسالت شرق و پلیس+ 10 رسالت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت تهران

ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیروی دریایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، دهخورقان، بین یزدان پناه و رفیعی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو جانبازان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس فاطمیون را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تخلیه میدان رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارجمند
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، بین جانبازان و شصت و سوم
 • ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز
  بزرگراه شهید سلیمانی، آیت الله جلالی خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین سوری و سایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تخلیه میدان رسالت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، دهخورقان، بین یزدان پناه و رفیعی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo