عکس شب چره
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

شب چره (محله پاسداران، شیراز)

فست فود
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بعد از 46

موقعیت شب چره در محله پاسداران شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شب چره (فست فود) در محله پاسداران شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این مکان یکی از هشت فست فود در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین بوستان قوری، داروخانه دکتر صادق پور، ساندویچ هایدا، کارواش لوکس کارز و بانک سرمایه قرار گرفته است.


سایر فست‌فودهای که در محدوده شب چره واقع شده‌اند:

 • فست فود بوکادو
  (4.0)
  بلوار استقلال، بین بلوارباغ حوض و 51 استقلال
 • فست فود پاپارا
  (5.0)
  شهید قدوسی شرقی، 1، 1/2
 • ساندویچ هایدا
  (4.0)
  بلوار پاسداران، نرسیده به 48
 • فست فود اقای قارچ
  (4.2)
  بلوار امیرکبیر، بین شهید کلاهدوز و کوچه 28 امیرکبیر
 • بابا فلافل جنوب
  (4.1)
  بلوار پاسداران، شهید آقایی، 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مرداد ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شب چره شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران فست فود اغذیه ساندویچ

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مرداد ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شب چره شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شب چره شیراز ندارد.