عکس ایستگاه 45 آتش نشانی
category

ایستگاه 45 آتش نشانی (محله شهرک استقلال، تهران)

آتش نشانی
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، بین بیست و سوم و بیست و پنجم

موقعیت ایستگاه 45 آتش نشانی در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه 45 آتش نشانی (آتش نشانی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این مرکز یکی از دو آتش نشانی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای کلاسیک و همچنین ستاره سفيران آینده، موسسه اندیشه برتر میران، تعمیرگاه مرکزی کرمان خودرو، انبار مرکزی پخش فردوس و نمایندگی 480 مدیران خودرو قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، بین بیست و سوم و بیست و پنجم

تلفن تماس: +982144543333


سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده ایستگاه 45 آتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه شماره ۳۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، دستواره
 • ایستگاه 111 آتش نشانی تهران
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، لقمان حکیم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 25 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه 45 آتش نشانی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سازمان پایگاه ایستگاه آتش نشانی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 25 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه 45 آتش نشانی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه 45 آتش نشانی تهران ندارد.