info
عکس ایستگاه اتوبوس آراسته
category

ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آراسته

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس آراسته (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلزار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، درمانگاه بیمارستان صدوقی و ترمیم مو زعفرانیه و همچنین مرکز مشاوره پرتو توحید، پیتزا نیک شان، آش سرای نمونه، مسجد پاکوشک و کله پزی عقیق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان

ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلزار، بین میخک و احمدی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سیمورغ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آراسته اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آراسته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آراسته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آراسته ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، گلزار، بین میخک و احمدی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo