عکس ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه (محله جمالزاده، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه (ایستگاه اتوبوس) در محله جمالزاده تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، سازمان تاکسیرانی تهران، شهر پرنده، عطاری حکیم عقیلی خراسانی و خوابگاه دخترانه شهید باکری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه کاوه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پرچم
  توحید، پرچم
 • ایستگاه اتوبوس میدان توحید
  توحید
 • ایستگاه اتوبوس شکوفه
  امام خمینی، کمالی، بین شکوفه و بوستان سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه ندارد.
  neshan logo