عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی (محله عدالت، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار جهاد، عدالت، بین چهاردهم و شانزدهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان عدالت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین آسیاب زنبیل، کافه ماموت، خونه برگر، دکوراسیون دکو شیک و فروشگاه آونگ قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار جهاد، عدالت، بین چهاردهم و شانزدهم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه رازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
  بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی ندارد.
  neshan logo