info
عکس مرغابی زیبا
category

مرغابی زیبا محله فاطمی، تهران

درباره‌ی مرغابی زیبا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مرغابی زیبا (رستوران) در محله فاطمی تهران و خیابان مظفری خواه واقع شده است. این رستوران یکی از سی رستوران در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مریم و همچنین موسسه آموزش عالی هنر و معماری پارس (ساختمان شماره ۲ و ۳)، پیتزا فرشته، نشر نی، بودا بار و دبیرستان علامه طباطبائی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران مرغابی زیبا تهران

برای رفتن به این رستوران در‌ شهرتهران باید به آدرس کارگر شمالی، مظفری خواه، بین رهی معیری و دانش ثانی واقع در محله فاطمی بروید.

رستوران مرغابی زیبا تهران در محله فاطمی یکی از رستوران‌های محبوب به شمار می‌رود. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران ایرانی رادیکال 5 شهریار، کافه رستوران لاهوت، رستوران باربیکیو بیسترو، کافه مطبخ رباب و رستوران لبنانی طاووق اشاره کرد. کافی‌شاپ‌های هاستل ایوان، کافه پیکاپ و جاربار فاطمی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله فاطمی و در نزدیکی رستوران مرغابی زیبا تهران قرار دارند.

چطور به رستوران مرغابی زیبا تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران مرغابی زیبا تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

قرار گرفتن ایستگاه مترو و اتوبوس در نزدیکی رستوران مرغابی زیبا تهران یکی از امتیازهای خوب آن است که باعث می‌شود دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. این رستوران در نزدیکی ایستگاه مترو کارگر قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران مرغابی زیبا تهران ایستگاه اتوبوس مدرسه مخابرات می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. در صورتی که به رستوران مرغابی زیبا تهران رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هلالی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 02 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرغابی زیبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرغابی زیبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرغابی زیبا ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر شمالی، مظفری خواه، بین رهی معیری و دانش ثانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo