عکس ایستگاه مترو علي آباد
category

ایستگاه مترو علي آباد (محله تختی، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فلکه دوم تختی، تختی، رضایی، سمند جنوبی

موقعیت ایستگاه مترو علي آباد یکی از ایستگاه‌های مترو خوب منطقه در محله تختی تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو علي آباد (ایستگاه مترو) در محله تختی تهران و خیابان فلکه دوم تختی، تختی، رضایی، سمند جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، مسجد ثارالله، مافی الکترونیک، خودپرداز بانک سامان و ورودی مترو ایستگاه علی آباد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه مترو علي آباد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فلکه دوم تختی، تختی، رضایی، سمند جنوبی

ساعت کاری ایستگاه مترو علي آباد

 • شنبه05:15 - 22:15
 • یک‌شنبه05:15 - 22:15
 • دوشنبه05:15 - 22:15
 • سه‌شنبه05:15 - 22:15
 • چهارشنبه05:15 - 22:15
 • پنج‌شنبه05:15 - 22:15
 • جمعه06:00 - 22:00

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو علي آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو علي آباد

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۸) یکشنبه 16 مرداد ماه 1401

  عالی خوب

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو علي آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو علي آباد تهران ندارد.