info
عکس شهرک اکباتان
category

شهرک اکباتان محله سیزده آبان، تهران

درباره‌ی شهرک اکباتان

شهرک اکباتان (شهرک مسکونی) در محله سیزده آبان ری و خیابان صوفعلی فرجی واقع شده است. این شهرک یکی از سه شهرک مسکونی در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه مهدیار، مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و بی سرپرست شهید ضرغامی، آرایشگاه چلسی، پارک گلگون و دبستان پسرانه مولوی قرار گرفته است.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک اکباتان واقع شده‌اند:

 • شهرک پروین
  بلوار شهید رجایی، یگانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 05 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک اکباتان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک اکباتان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک اکباتان ندارد.
  neshan logo