info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان اتریش
category

ایستگاه اتوبوس میدان اتریش محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان اتریش

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان اتریش (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان بنفشه نهم جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید باران و همچنین میدان اتریش، رادیولوژی گلها، مشاورین مسکن رسام، کافه بیلیارد و آش وحلیم بابا عبدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اتریش تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان اتریش تهران، شهر تهران، محله گلستان است. این ایستگاه اتوبوس در زینعلی، بنفشه نهم جنوبی، بین اردکان و میدان اتریش واقع شده است. ایستگاه اتوبوس میدان اتریش تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاپ تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان اتریش تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس میدان اتریش


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اتریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اتریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اتریش ندارد.
location استان تهران، تهران، زینعلی، بنفشه نهم جنوبی، بین اردکان و میدان اتریش
ثبت نظر و تصویر
neshan logo