info
عکس فروشگاه حقی
category

فروشگاه حقی محله فدک، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه حقی

فروشگاه حقی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین فروشگاه آرارات باتری ماشین، داروخانه شبانه روزی خیام، خانه فرهنگ فدک، تعمیرگاه موشیخ و گل فروشی گلبرگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو جانبازان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه حقی واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه سلام
  بزرگراه شهید سلیمانی، هدایتی
 • هایمارت - فروشگاه دامیران مارکت
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، رویان، ایزد پناه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mozhan_fz (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه حقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه حقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه حقی ندارد.
  neshan logo