info
عکس دکتر مهران بابایی
category

دکتر مهران بابایی محله ونک، تهران

درباره‌ی دکتر مهران بابایی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

دکتر مهران بابایی (مطب پزشک) در محله ونک تهران و خیابان دهم واقع شده است. این مطب یکی از 300 مطب پزشک در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین کافه رستوران لانجین، هتل نیلو تهران، گروه صنعتی هوایار، دکتر مهدی شهرستانی و کلینیک پستان دکتر پریسا عظیمی نژادان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر مهران بابایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر مهران بابایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر مهران بابایی ندارد.
location استان تهران، تهران، گاندی، دهم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo