info
عکس مسجد رسول اکرم (ص)
category

مسجد رسول اکرم (ص) محله شهید اسدی، تهران

درباره‌ی مسجد رسول اکرم (ص)

مسجد رسول اکرم (ص) (مسجد) در محله شهید اسدی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این مکان یکی از هشت مسجد در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع) و پاساژ پارس و همچنین دانشکده فنی شهید شمسی پور، پمپ بنزین امام حسین جایگاه ۱۵۶، بیمارستان بوعلی، داروخانه شبانه روزی بوعلی و دانشکده ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد رسول اکرم (ص) واقع شده‌اند:

 • مسجد اسلامیه حجت
  پیروزی، کلینی، بین توفیق و نوروزی
 • مسجد الجلیل
  انقلاب اسلامی، نامجو
 • مسجد رضوی
  مدنی، دهقانی، بین مسجد رضوی و حسینی نژاد
 • مسجد پنج تن آل عبا (ع)
  امام علی، صفا شرقی، احترامی
 • مسجد علی بن موسی الرضا (ع)
  امام علی، صفا شرقی، بین یکم و منصوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد رسول اکرم (ص) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد رسول اکرم (ص) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد رسول اکرم (ص) ندارد.
  neshan logo