info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا محله حمزه آباد، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان مدرسه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین مجموعه ورزشی مدرس، دار الشفا نرجس خاتون، دفتر خدمات شهر، درمانگاه فرهنگیان و مرکز اهدای پلاسمای شهرری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا ری است که در محله حمزه آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدرسه، بین گلها و تبلیغات اسلامی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا ری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهر ری است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس توکل واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه عاشورا ندارد.
location استان تهران، ری، مدرسه، بین گلها و تبلیغات اسلامی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo