info
عکس کباب و حلیم فروشی
category

کباب و حلیم فروشی (محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران)

درباره‌ی کباب و حلیم فروشی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کباب و حلیم فروشی (رستوران) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان زرگرانی واقع شده است. این رستوران یکی از ده رستوران در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش کریستال، سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، چوپی برگر، مرکز تصویربرداری نما طب و میدان سپاه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کباب و حلیم فروشی تهران

آدرس این رستوران،‌ شهرتهران سپاه، زرگرانی، است.

رستوران کباب و حلیم فروشی تهران یکی از رستوران‌های محبوب در محله خواجه نصیر - حقوقی است. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به کبابی سید، تهیه غذای ترنج، تهیه غذای ارسلان، رستوران سارای و رستوران یاسمین اشاره کرد. در محله خواجه نصیر - حقوقی و در نزدیکی رستوران کباب و حلیم فروشی تهران، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران کباب و حلیم فروشی تهران برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران کباب و حلیم فروشی تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. مثلاً راه‌های رسیدن به این مکان از طریق مترو یا اتوبوس، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف این رستوران که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

رستوران کباب و حلیم فروشی تهران در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. این رستوران در نزدیکی ایستگاه مترو امام حسين قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران کباب و حلیم فروشی تهران می‌باشد، ایستگاه اتوبوس دروازه شمیران است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. اگر به رستوران کباب و حلیم فروشی تهران رفتید، یادتان باشد که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب و حلیم فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 خرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کباب و حلیم فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب و حلیم فروشی ندارد.
location استان تهران، تهران، سپاه، زرگرانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo