info
عکس ایستگاه اتوبوس بيمه
category

ایستگاه اتوبوس بيمه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بيمه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بيمه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مسجد سید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان احمدیه و همچنین هتل چهلستون، مهمانپذیر نمونه، گز مظفری، آجیل و خشکبار زربار و اسنک آقای خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بيمه اصفهان

ایستگاه اتوبوس بيمه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله بید آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مسجد سید، بین بن بست 38 و منصور دامادزاده قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بيمه اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی دوستی شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بيمه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بيمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بيمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بيمه ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، مسجد سید، بین بن بست 38 و منصور دامادزاده
ثبت نظر و تصویر
neshan logo