info
عکس اتومبیل گاندی
category

اتومبیل گاندی محله امام رضا (ع)، مشهد

نمایشگاه اتومبیل

درباره‌ی اتومبیل گاندی

اتومبیل گاندی (نمایشگاه اتومبیل) در محله امام رضا (ع) مشهد و خیابان پست - امام خمینی 50 واقع شده است. این مکان یکی از سی نمایشگاه اتومبیل در محله امام رضا (ع) مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا، موزه سلفی گلستانه و مجتمع بین المللی طلا و جواهر نفیس و همچنین اداره کل پست خراسان رضوی (پست مرکزی)، حلیم چهارفصل، دایان شاپ، ساختمان تندرستان و اتومبیل داودی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده اتومبیل گاندی واقع شده‌اند:

 • اتو گالرى زمانيان
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 9
 • اتو گالری داوری
  بلوار خرمشهر، بین خرمشهر 9 و خرمشهر 11
 • اتوگالری مهتاب
  بلوار خرمشهر، خرمشهر 8
 • اتو بابری
  بلوار خرمشهر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 24 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتومبیل گاندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتومبیل گاندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتومبیل گاندی ندارد.
  neshan logo