info
عکس کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی
category

کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی محله کاوه، شیراز

درباره‌ی کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی

کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی (مرکز دندان‌پزشکی) در محله کاوه شیراز و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی علوی و پاساژ ولی عصر و همچنین فست فود لاویا برگر، کارواش جهانشاهی، گل فروشی مارال، بیرون بر ناب و مجموعه پذیرایی ارم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ٣١٣
    پنجشنبه 22 دی ماه 1401

    بی نظم


سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdi7271 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی ندارد.
neshan logo