عکس ایستگاه اتوبوس انوری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس انوری (محله فردوسی، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، بین رودکی و 36

موقعیت ایستگاه اتوبوس انوری در محله فردوسی شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس انوری (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی شیراز و بلوار کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مسلمین و مجتمع تجاری مهستان و همچنین هتل ارم شیراز، کافه رستوران عتیق، پاساژ شهر شب، سینما پیام و رستوران سنتی حاجی بابا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، بین رودکی و 36


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریا
  ساحلی شرقی، خیابان حر، بین کوچه 2 حر و حر5
 • ایستگاه اتوبوس پوستچی
  بلوار کریمخان زند، بین کوچه 39 الف زند و جمال الدین اسد ابادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انوری ندارد.
  neshan logo