info
عکس خانه داماد آرت
category

خانه داماد آرت محله آهنگ، تهران

درباره‌ی خانه داماد آرت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

خانه داماد آرت (آرایشگاه) در محله آهنگ تهران و خیابان چهاردهم واقع شده است. این مکان یکی از ده آرایشگاه در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تجهیزات شکار فرخ، سوپرمارکت‌ حمید، ساندویچ برگر ویچ، ساختمان شهید نوید صفری و زمزم تاکسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.مکان‌های مشابه خانه داماد آرت


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه داماد آرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه داماد آرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه داماد آرت ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، زمزم، ربذه شمالی، چهاردهم
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری خانه داماد آرت

شنبه 12:00 تا 06:30
یک‌شنبه 12:00 تا 06:30
دوشنبه 12:00 تا 06:30
سه‌شنبه 12:00 تا 06:30
چهارشنبه 12:00 تا 06:30
پنج‌شنبه 12:00 تا 06:30
جمعه 12:00 تا 06:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo