info
عکس گالری قلمرو
category

گالری قلمرو محله کشاورز - پارک لاله، تهران

فروشگاه

درباره‌ی گالری قلمرو

گالری قلمرو (فروشگاه) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و شش فروشگاه در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین پمپ بنزین زرتشت، هتل کارون، رستوران چینی، زاگرس پوش و دفتر سفیران الوپیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده گالری قلمرو واقع شده‌اند:

 • رول آپ
  میرزای شیرازی، دل آرا
 • تهویه صنعت کاران
  مطهری، بین سنایی و میرزای شیرازی
 • شرکت کامپیوتری گوگل سیستم
  ولیعصر، علی ولدی
 • فروشگاه اینترنتی هاردسرا
  حافظ
 • بهین مدیا
  میرزای شیرازی، بین نعیمی و منصور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری قلمرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری قلمرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری قلمرو ندارد.
  neshan logo