info
عکس درمانگاه خیریه سیدنا
category

درمانگاه خیریه سیدنا محله ارزنان - زینبیه، اصفهان

درباره‌ی درمانگاه خیریه سیدنا

درمانگاه خیریه سیدنا (درمانگاه) در محله ارزنان - زینبیه اصفهان و خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت زینب (س) و بازار رضا و همچنین هتل آفتاب، حرم حضرت زینب بنت موسی بن جعفر، تولیدی پوشاک ادریس، بازی‌های رایانه‌ای یلدا ، گیم و فست‌فود هزار‌و‌یک‌شب قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mlh (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه خیریه سیدنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه خیریه سیدنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه خیریه سیدنا ندارد.
neshan logo