info
عکس ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور
category

ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور محله علم الهدی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور (ایستگاه اتوبوس) در محله علم الهدی اراک و خیابان پاستور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و ساختمان قائم مقام و همچنین پارک علم الهدی، دانشگاه علوم پزشکی اراک، بخش نگهداری بیماران اعصاب و روان، آرایشی بهداشتی یاسمن و روغنگیری اکسیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور اراک

ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جهان پناه، ارکیده، پاستور قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس موعود قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خيابان پاستور ندارد.
location استان مرکزی، اراک، جهان پناه، ارکیده، پاستور
ثبت نظر و تصویر
neshan logo