info
عکس ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
category

ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه محله غدیر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه

ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله غدیر یزد و بلوار ۲۲ بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله غدیر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین کافی نت سایه روشن، فروشگاه چرخ گردون، گروه مهندسی آریا دژ، بیمه نیروهای مسلح و دندانپزشکی امام خمینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه یزد

ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه یزد در شهر یزد، محله غدیر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 18 و طالبی 14 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سینا سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تعمیرگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس باباطاهر
  بلوار رضا پاکنژاد، بین بیست و دو متری دانش و یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین جواد الائمه و فلاح نژاد
 • ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه
  انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه ندارد.
  neshan logo