info
عکس ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
category

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تلویزیون تابان و رادیو یزد، خودپرداز بانک تجارت، پارک بازی، ایستگاه اتوبوس صدا و سیما و صدا و سیمای یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله صدا و سیما پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، نرسیده به میدان آقا بابایی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس ارابه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس صدا و سیما


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدا و سیما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدا و سیما ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهید دشتی، نرسیده به میدان آقا بابایی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo