info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین بستنی و فالوده شیرحسین، نمایندگی 4002 ایران خودرو، داروخانه شبانه‌روزی دکتر سخنور، درمانگاه شبانه روزی فرهنگیان یزد و پمپ بنزین روحانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد است که در محله ایرانشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مطهری، بین معلم و باقرزاده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین روحانیون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محله کسنوویه
  انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس چادر
  شهید نواب صفوی، بین سلمان فارسی و سجادیه
 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
  بلوار مطهری، غربی مطهری
 • ایستگاه اتوبوس محله چهارمنار
  انقلاب، بین بن بست انقلاب و باغ صندلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون ندارد.
  neshan logo