عکس سازمان لیگ فوتسال
category

سازمان لیگ فوتسال (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
5.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سئول، زکی زاده بایقرا، بین شبنم و شیخ بهائی شمالی

موقعیت سازمان لیگ فوتسال در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سازمان لیگ فوتسال (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان زکی زاده بایقرا واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بین المللی آرمان و مرکز خرید سیول و همچنین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مجتمع قضایی شهید صدر، دبستان روزبه، پایگاه بیمارستان آرمان و قنادی و خشکبار تانری قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سئول، زکی زاده بایقرا، بین شبنم و شیخ بهائی شمالی


سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان لیگ فوتسال واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nyx (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان لیگ فوتسال تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان لیگ فوتسال تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان لیگ فوتسال تهران ندارد.