عکس ایستگاه اتوبوس شیرودی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شیرودی (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین اردلان و ورزنده

موقعیت ایستگاه اتوبوس شیرودی در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شیرودی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 502 ارتش، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و مرکز خرید مادر و همچنین مجموعه ورزشی شیرودی، کنگره 60 ساختمان سیمرغ، ساندویچ محمود، رستوران هندی سفیر و آرایشگاه کیانوش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفت تير، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیرودی

ایستگاه اتوبوس شیرودی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ایرانشهر خیابان مفتح جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مفتح جنوبی، بین اردلان و ورزنده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شیرودی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو دروازه دولت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس کد 30 هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین اردلان و ورزنده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیرودی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دکتر شریعتی
  انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
  قرنی، بین کریمخان زند و امانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیرودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیرودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیرودی ندارد.
  neshan logo