info
عکس خواب ناز
category

خواب ناز محله شمس آباد، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خواب ناز

خواب ناز (فروشگاه کالای خواب) در محله شمس آباد تهران و خیابان صباح غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار کالای خواب در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نگین و همچنین کبابخانه دوزلی، مسجد الهادی (ع)، تالار سفیر، دوزلی برگر و آبمیوه بستنی هلی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده خواب ناز واقع شده‌اند:

 • خواب و خانه آ_کامل شعبه شمس اباد
  بزرگراه امام علی، علی بخشی، مولوی، شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خواب ناز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خواب ناز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خواب ناز ندارد.
  neshan logo