عکس داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده (محله ولیعصر، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کریمخان زند، به آفرین، بین سوم و علی ولدی

موقعیت داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده (داروخانه) در محله ولیعصر تهران و خیابان به آفرین واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک داروخانه در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین رستوران لیون، تامین اجتماعی شعبه نوزده تهران، بیمارستان صدر، دفتر مرکزی پخش پت شاپ پتچی و گجت کمپ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده

آدرس داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده، شهر تهران، محله ولیعصر خیابان به آفرین است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، کریمخان زند، به آفرین، بین سوم و علی ولدی قرار دارد.

داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله ولیعصر است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر محسنی، داروخانه تراز و داروخانه دکتر میرزا محمدی هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده، ایستگاه اتوبوس سفارت قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو ميدان وليعصر در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کریمخان زند، به آفرین، بین سوم و علی ولدی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر محسنی
  ولیعصر، بین میرهادی و پرستو
 • داروخانه تراز
  کریمخان زند، ایرانشهر
 • داروخانه دکتر میرزا محمدی
  فاطمی، پرستو
 • دانش پژوه طب - حنان شیمی
  بلوار کشاورز، قدس، ایتالیا، بین سرپرست و محتشمی پور
 • داروخانه دکتر نگین رجبی
  میرزای شیرازی، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کوروش کبیر
   دوشنبه 28 آذر ماه 1401

   👍👍👍👍👍👍

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه‌ دکتر مژگان تقی زاده ندارد.
  neshan logo