info
عکس سوپر مارکت سن سون
category

سوپر مارکت سن سون (محله نصرت، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت سن سون

سوپر مارکت سن سون (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نصرت تهران و خیابان ساسان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، پت شاپ نیلا، کارگزاری بیمه ادیب، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران و بانک کشاورزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سن سون واقع شده‌اند:

 • سوپر دریانی
  ستارخان، غلامحسین امیرخانی، بین پرویز و انوشه
 • سوپرمارکت مهتاب
  بزرگراه شهید چمران، فرزانه، مهتاب
 • هایمارت - فروشگاه سوپر شهرزاد
  ستارخان، ستایش، بین درخشان و جاوید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داراب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سن سون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سن سون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سن سون ندارد.
  neshan logo