info
عکس ایستگاه اتوبوس دارالمهدی
category

ایستگاه اتوبوس دارالمهدی محله مصلی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دارالمهدی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس دارالمهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مصلی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین مسجد خلف باغ، قهوه خانه، آپارتمان ترنج، مطب دکتر مهدی عسکر فراشاه (طب سنتی) و صرافی سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دارالمهدی یزد

ایستگاه اتوبوس دارالمهدی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله مصلی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، بین چهارده معصوم و حسینیه آخوند قرار دارد. ایستگاه اتوبوس دارالمهدی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی همراز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دارالمهدی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دارالمهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دارالمهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دارالمهدی ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین چهارده معصوم و حسینیه آخوند
ثبت نظر و تصویر
neshan logo